Polski  English
HomeKonkurs wokalnyHarmonogram konkursu

Harmonogram konkursu

12.10.2017

Próby – Grupa A

Pokój 158 –spotkanie z organizatorami

Próby

Sala 283 - RENESANS

Próby

Aula im. Stefana Stuligrosza – BC

Nazwisko

11:45

12:00 -12:30

12:30-13:30

ANNA
BUDZYŃSKA

12:45

13:00-13:30

13:30-14:30

BAIBA
URKA

13:45

14:00-14:30

14:30-15:30

FRANCESCO
GIUSTI

14:45

15:00-15:30

15:30 -16:30

HELENA
BREGAR

15:45

16:00-16:30

16:30-17:30

MAGDALENA
PIKUŁA

16:45

17:00-17:30

17:30 -18:30

RAFAŁ
TOMKIEWICZ

17:45

18:00-18:30

18:30–19:30

RODRIGO
SOSA DAL POZZO

13.10.2017

Przesłuchania półfinałowe – Aula im. S. Stuligrosza (Akademia Muzyczna)

Nr

Przygotowanie

Sala Kameralna

Czas występu

Nazwisko

1

9:30-10:00

10:00 - 10:30

RODRIGO SOSA DAL POZZO

2

10:00-10:30

10:30 – 11:00

ANNA BUDZYŃSKA

3

10:30-11:00

11:00 – 11:30

BAIBA URKA

4

11:00 -11:30

11:30 – 12:00

FRANCESCO GIUSTI

5

11:30-12:00

12:00 – 12:30

HELENA BREGAR

6

12:00-12:30

12:30-13:00

MAGDALENA PIKUŁA

7

12:30-13:00

13:00-13:30

RAFAŁ TOMKIEWICZ

Próby – Grupa B

Pokój 158 – spotkanie z organizatorami

Próby

Sala 283 - RENESANS

Próby

Aula S. Stuligrosza- BC

Nazwisko

13:45

14:00-14.30

14:30-15:30

EDWIN
KAYE

14:45

15:00-15:30

15:30-16:30

MARCIN
GADALIŃSKI

15:45

16:00-16:30

16:30-17:30

PAULINA
HORAJSKA

16:45

17:00-17:30

17:30-18:30

BERNADETTE
BECKERMANN

17:45

18:00-18:30

18:30-19:30

TUNG
LEE

18:45

19:00-19:30

19:30-20:30

ALDONA
BARTNIK

14.10.2017

Przesłuchania półfinałowe– Aula im. Stefana Stuligrosza (Akademia Muzyczna)

Nr

Przygotowanie

Sala Kameralna

Czas występu

Nazwisko

1

9:30-10:00

10:00 - 10:30

EDWIN KAYE

2

10:00-10:30

10:30 – 11:00

MARCIN GADALIŃSKI

3

10:30-11:00

11:00 – 11:30

Przerwa

4

11:00 -11:30

11:30 – 12:00

PAULINA HORAJSKA

5

11:30-12:00

12:00 – 12:30

BERNADETTE BECKERMANN

6

12:00-12:30

12:30-13:00

TUNG LEE

7

12:30-13:00

13:00-13:30

ALDONA BARTNIK

15:00 – obrady jury

16:30 – ogłoszenie finalistów (Aula im. S. Stuligrosza) oraz losowanie kolejności występów finałowych (kolejność występów jest jednocześnie kolejnością prób)

Próby finalistów – Aula im. Stefana Stuligrosza (Akademia Muzyczna)

17:00-18:00

  1. 1. finalista

18:00-19:00

  1. 2. finalist

19:00-20:00

  1. 3. finalista

20:00-21:00

  1. 4. finalista

21:00-22:00

  1. 5. finalista

 15.10.2017

Przesłuchania finałowe – Aula im. Stefana Stuligrosza (Akademia Muzyczna)

 

Nr

Przygotowanie

Sala Kameralna

Czas występu


1

10:30-11:00

11:00 – 11:30

1 finalista

2

11:00 -11:30

11:30 – 12:00

2 finalista

3

11:30-12:00

12:00 – 12:30

3 finalista

4

12:00-12:30

12:30-13:00

4 finalista

5

12:30-13:00

13:00-13:30

5 finalista

 

15:00 – obrady jury

19:00 – Koncert Galowy (Aula Nova) – ceremonia wręczenia nagród

Finaliści występują z jednym utworem po ceremonii wręczenia nagród.

Kolejność występów:

  • laureaci wyróżnień
  • laureat 3. nagrody
  • laureat 2. nagrody
  • laureat 1. nagrody

Motety rodziny Bachów

Johann Bach (1604-1673) - Unser Leben ist ein Schatten
Johann Christoph Bach - Es ist nun aus mit meinem Leben
Johann Christoph Bach – Lieber Herr Gott, wecke auf uns
Johann Michael Bach (1648-1694) – Halt, was du hast
Johann Christoph Bach/Johann Sebastian Bach(1685-1750) – Ich lasse dich nicht, du segnest mich denn

Wykonawcy:

Poznański Chór Chłopięcy
Chór Dziewczęcy Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego
Jakub Pankowiak - pozytyw
Jacek Sykulski - dyrygent